Firmamız kullanıcı’nın rezervasyonunu işlemek ve rezervasyonunun durumu hakkında bilgi vermek amacıyla, kullanıcı’nın telefon numarasını, e-posta adresini kendi bünyesinde saklama hakkına sahiptir.

Firmamızdan bilet satın alan kullanıcı, aynı anda, gönderilen reklam mesajlarıyla birlikte her türlü kısa mesajın vermiş olduğu cep telefonu numarası/numaralarına, e-posta adreslerine gönderilebileceğini kabul etmiştir.

Firmamız tarafından sağlanan hizmetler hakkında bilgi almak için telefon ile iletişime geçilebilir.

Firmamız, müşteri ile kara yolu yolcu taşımacılığı yapan şehirler arası otobüs şirketleri arasında aracı bir kurumdur. Bu yüzden otobüs bileti satın alınan şehirler arası otobüs şirketinin sefer kuralları ve kısıtlamaları sebebiyle seferin gerçekleştirilememesi halinde firmamız hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Bu nedenle, seferin vaktinde başlayamaması, ve/veya otobüs gecikmeleri, arızalanmaları, hava muhalefeti, grev ve halk hareketleri, doluluk, gecikme yer durumunun müsait olmaması ile mücbir sebep, fevkalade haller, kaza ve benzeri olaylardan ötürü firmamız herhangi bir maddi ve manevi sorumluluk yüklenemez.

Sefer saatinden en geç 60 (altmış) dakika önce bilette belirtilen hareket noktasında bulunulması gerekmektedir. Bu sürelere uyulması önem arz etmektedir, uymayan yolcuların gerçekleşecek seferlerle ilgili haklarını kaybetmeleri durumunda firmamız sorumlu değildir.